آرشیو بهمن ماه 1399

در اين وبلاگ مطالب با موضوعات مهاجرت، تحصيل، كسب و كار و گردشگري در اختيار شما قرار خواهد گرفت.

شرايط زندگي در آلمان

۳۹ بازديد

آلمان جزو كشورهايي است كه در چند دهه اخير پيشرفت هاي چشمگيري داشته و از نظر اقتصادي، اجتماعي، آموزشي و فرهنگي به يك كشور ايده آل براي زندگي و كار تبديل شده است. بسياري از افرادي كه قصد مهاجرت  دارند، آلمان را به عنوان مقصد انتخاب مي كنند كه همين موضوع باعث شده كه آمار مهاجرت به اين كشور افزايش چشم‌گيري پيدا كند.

در اين مطلب سعي داريم تا زندگي در كشور آلمان از ابعاد مختلف بررسي كنيم و به آن بپردازيم. همراه ما باشيد.

 

 

بيشتر بدانيد: ويزاي مولتي چيست؟

ويزاي مولتي چيست؟

۵۷ بازديد

شايد تا به حال نام ويزاي مولتي به گوشتان خورده باشد ولي در مورد آن اطلاعاتي نداشته‌باشيد. در واقع ويزاي مولتي نوع خاصي از ويزا است كه صاحب آن مي‌تواند در يك بازه زماني مشخص، چندين بار وارد خاك كشور مورد نظر شود. شخصي كه دارنده اين ويزا است، مي‌تواند وارد خاك كشور مقصد شود و سپس به كشور خود بازگردد و اين امر را چندين بار تكرار نمايد.

اخذ ويزاي مولتي همانند ساير ويزاها فرايند و دشواري‌هاي خود را دارد اما با مراجعه به يك موسسه مهاجرتي معتبر و با سابقه در اين زمينه، مي‌تواند كمك بزرگي باشد تا اين فرايند و دشواري‌هاي آن را پشت سر بگذاريد.

در اين مقاله قصد داريم تا در مورد ويزاي مولتي، ويزاي مولتي كانادا، ويزاي مولتي آمريكا، ويزاي مولتي انگليس، شرايط اخذ ويزاي مولتي و مدارك لازم براي ويزاي مولتي توضيحاتي را ارائه نماييم.